Jump directly to main navigation Jump directly to content Jump to sub navigation

Akcija “CILVĒCĪBA IEDVESMO”

  • Zinas

Dzirdēt un arī teikt labus vārdus ir tik lieliski! Tāpēc Dagdas Kultūras centrs ar prieku turpina pagājušajā gadā aizsākto akciju “Cilvēcība iedvesmo”.

Līdz 3.novembrim gaidām Jūsu atsauksmes par cilvēkiem, kurus uzskatāt par zeltu, bet viņu attieksmi pret dzīvi un cilvēkiem - lielāko pievienoto vērtību. Stāstiet par tiem, uz kuriem var paļauties un kuri Jūsu sirdij liek justies labi, bet lūpām savilkties neviltotā smaidā.

Iesūtiet stāstus par cilvēkiem, kuri ar pašaizliedzīgu, nesavtīgu rīcību un iedvesmojošu darbu ir padarījuši kādu dzīvi labāku, veicinot pozitīvas pārmaiņas, vairojot iejūtību, uzlabojot cilvēku savstarpējās attiecības un sabiedrisko domu!

Stāstiet par tiem, kuru radītais, ražotais, pasniegtais vai, vienkārši, labi padarītais darbs, vai attieksme, šogad ir iepriecinājusi visvairāk.

Aicinām padomāt un nolemt – IR VĒRTS, LAI PAR TO ZINA!

Latvijas dzimšanas dienas pasākumā, kas notiks 17.novembra pulksten 18.00 Dagdas Kultūras centrā, godā celsim tos stāstu varoņus, kuru šīgada darbiņš vai rīcība visvairāk būs aizkustinājusi. Arī labo vārdu autors netiks aizmirsts un saņems svētku dāvanu.

Stāstījumus var iesniegt personīgi Dagdas Kultūras centrā (Alejas ielā 29, Dagdā) vai sūtīt elektroniski uz e-pastu: dagdaskc@~@kraslava.lv Visi stāsti tiks publicēti Dagdas KC Facebook lapā, kur noteiksim skatītāju simpātiju.

 

Cerot uz atsaucību, Dagdas KC komanda

IMG_7965_1_50.jpg